Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 kč

Kdo sakra jsme?

Jsme dva bráchové (Tomáš a Honza) a jedna sestřenka (Andy). Jedna rodina. Všichni z Opavy. A plníme si naše sny. Nebo aspoň pro to děláme maximum!

Začalo to založením cestovky pro mladé (2012) a pokračuje to touhou vytvořit vlastní značku hader. Ono v době covidové není cestovka úplně terno obor podnikání, takže nás to aspoň donutilo šlápnout do toho módního průmyslu trochu víc! Už v cestovce jsme začali s nějakým tím merchem a neustále se ho snažili zlepšovat, hledat lepší střihy, lepší matroše až jsme došli do bodu, kdy jsme si řekli: „srát merch, pojďme dělat vlastní kvalitní hadry! A tak vzniklo LAYNO Clothes.!

A jelikož dost trajdáme po světě, snažíme se dělat hadry hlavně pohodlné a vzhledově zajímavé, vhodné na cesty, které tě nebudou hryzat do koulí nebo se zařezávat do fifiny. Protože ať už jedeš prášit do hor, chytat vlny na oceán nebo někam na trek, chceš mít na cestě chill.

A proč LAYNO? Tak ve zkratce – ještě než byla cestovka ofiko, tak jsme vandrovali po světě pod názvem Hovno Tour (neptej se proč, nemá to hlubší význam – prostě to mělo být vtipné, lehce zapamatovatelné a provokativní a hlavně se to vymýšlelo ve spěchu). No a když se Hovno začalo rozjíždět a my se rozhodli jít do toho naplno (tedy ofiko), tak jsme zjistili, že Hovno nám jako název společnosti soud neuzná (příliš hanlivé). My chtěli ale zachovat tu provokaci a i jsme se s tím názvem tak nějak sžili...No a tak vzniklo LAYNO Tour. Naše babka to čte jako "Lajno", takže cajk a nedostanem flákanec. Mladší generace políbená angličtinou zase jako "Lejno", což je super, protože hovno zůstalo zachováno.

Jsme sice LAYNO, ale rozhodně nejsme na hovno!