Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 kč

VÝMĚNA / REKLAMACE / VRÁCENÍ

 

Chceš něco z LAYNO Clothes. vyměnit, vyreklamovat nebo vrátit? Není problém! Máš na to nárok!

Stačí, když vyplníš tento formulář a pošleš nám ho na mail.

Pokud chceš danou věc VRÁTIT a dostat peníze zpět (třeba nevhodný dárek, věc se ti nelíbí, nesedí ti, …), tak ze zákona můžeš a nemusíš nám ani říkat důvod (my za něj ale budeme rádi)! Stačí do 14 dnů od nákupu vyplnit formulář a poslat ho na naši e-mailovou adresu obchod@laynoclothes.cz. My ti potvrdíme přijetí a pak máš dalších 14 dnů na to nám věci poslat na naši adresu (Mánesova 310/8, Opava, 74601). Info v jakém stavu věci vracet a co všechno nám musíš poslat najdeš v našich obchodních podmínkách (neboj, máme i zkrácenou verzi)

Pokud chceš danou věc VYMĚNIT (= stejná věc v jiné velikosti, příp. úplně jiný produkt), tak postupuj stejně jako u vrácení (viz výše). Akorát do formuláře vyplň, za co chceš danou věc vyměnit.

Pokud chceš REKLAMOVAT, tak budeš muset taky vyplnit formulář! Reklamovat můžeš do 2 let od nákupu a má to taky svoje pravidla (viz obchodní podmínky). To, jak reklamaci vyřídíme (v případě, že ti ji uznáme), je na tobě! Volíš mezi opravou, novým kusem nebo patřičnou slevou. Peníze v plné výši dostaneš pouze pokud se daná vada opakuje nebo věc vykazuje více vad nebo je vada fakt velká. Kačky zpět dostaneš taky v případě, když reklamaci nestihneme do 30 dní.

Tohle vše výše zmíněné vychází ze zákona a na to máš nárok (více v našich obchodních podmínkách). Ale podstatné je, že nejsme chuji a pokud uvidíme, že ty taky ne, tak se budeme snažit vyhovět i nad rámec zákona.  

 #dyckyfriendly

 

Tento formulář stahneš ZDE